Paralelní vesmíry | Sklidily úspěch na Broadwayi i West Endu, teď míří do Prahy

reportáž

Svěží, vtipná i dojemná, ale hlavně chytře napsaná romance z pera jednoho z nejnadanějších mladých britských autorů.  Česká premiéra 21. října od 19:30h v Divadle Kampa, Praha 1.

Paralelní vesmíry | Nick Payne

Paralelní vesmíry (světy)Divadelní love story Nicka Payna Paralelní vesmíry (Constellations) získala před čtyřmi lety cenu Evening Stardard za nejlepší hru a dobyla londýnský West End i newyorskou Broadway.

Neuvěřitelná cesta za hranice vlastní představivosti začíná obyčejným setkáním muže a ženy. Ale to, co se děje potom, nás přivede daleko za okraj světa, o kterém si myslíme, že ho důvěrně známe. Příběh diváka provází nekonečnými možnostmi a variantami jediného vztahu a ptá se po rozdílu mezi vlastní volbou a osudem.

Kosmoložka Marianne a včelař Roland na pozoruhodné vesmírné cestě vlastními přešlapy v duchu fyzikální teorie, podle níž je svět, ve kterém žijeme, jen jedním z mnoha. Odkud kam ve vztahu míříme a kdy a jak měníme směr? Nakolik mohou některá naše rozhodnutí ovlivnit budoucí vývoj událostí? A je opravdu jedinou jistotou, kterou máme, naše smrtelnost?

Tiskovou zprávu si můžete stáhnout zde TZ Paralelni vesmiry PDF nebo TZ Paralelni vesmiry DOC